Prémiový trénink MAGNETICKÝ MARKETING

naučte se přitahovat své zákazníky bez výdajů na reklamu

Objednáním nic neriskujete. Pokud v příštích 14 dnech zjistíte, že program není pro Vás, vrátíme Vám obratem celou investovanou částku zpět. Stačí, když o to kdykoliv požádáte emailem.

Autorem tohoto tréninku je Zdeněk Steiner

S podnikáním začal před 10 lety, když mu bylo 23. Na účtě měl 10 000 Kč a jeho rodiče ho moc nepodporovali. Dnes je majitelem největšího českého velkoobchodu s outletovým oblečením Eurostock a pomáhá ostatním lidem uspět tak, jak se to povedlo jemu. Více ve videu.

Kurz mi pomohl nejen v tom - rozhoupat se a do podnikání vkročit, ale nyní jsou pro mne informace velkou studnicí zkušeností a skvělých rad. Postupně se snažíme rady a informace aplikovat ve svém podnikání.

Alena Hadravová
Alena Hadravová

Zdeňkův kurz mne velmi obohatil a posunul. Přesně to jsem potřebovala! Chtěla jsem si rozjet byznys a nevěděla jak. Stále jsem přemýšlela v čem, na nic nepřicházela a čas běžel...Zdeněk mi ukázal cestu tím, že řekl, že hlavní je jít do akce, že nezáleží v čem začnu. Navíc jsem se dozvěděla také spoustu dalších užitečných informací a to nejen pro byznys. Kurz mohu tedy vřele všem doporučit!

Ivana Vokrouhlíková
Ivana Vokrouhlíková

Potřebujete pomoc s objednáním programu?

Napište nám na info@magnetickymarketing.cz nebo volejte +420 727 855 685